Preskočiť na obsah Preskočiť na ľavý panel Preskočiť na pätičku

Silvester 2021

Silvester netradične

       Vianočná nálada nás už pomaly opúšťa a na rad prichádzajú oslavy Nového roka, kedy sme sa všetci radi stretávali na dedine v dobrej nálade a neodmysliteľným ohňostrojom. Stalo sa už tradíciou, že sme si pri varenom vínku želali navzájom Šťastný Nový rok. Dúfali sme, že tento rok budeme opäť pokračovať v tejto milej tradícii, ale rovnako ako iné mestá a obce sme sa priklonili k tomu, že zo solidarity k dobe, ktorú žijeme NEBUDÚ oficiálne oslavy a ohňostroj v našej obci.

     Sme obkolesený dobou, kedy medziľudské vzťahy a kontakty sa strácajú. Preto si aspoň nejako chceme pripomenúť staré dobré časy. Preto sme sa v rámci občianskeho združenia rozhodli formou výdajného okienka pri dodržiavaní opatrení podávať varené vínko a čaj individuálne pre každého, kto pôjde okolo v čase od 10:30 do 16:30. Nejde nám o zárobok, ide o aktivitu, ktorou chceme poukázať na dobro, lásku, priateľstvo a silu vzájomnej tolerancie.

    Všetko bude bezplatné s malým prekvapením pre všetkých bez rozdeľovania na očkovaných a neočkovaných, lebo cieľom je ľudí spájať.

Miesto výdajného okienka: „Na Piasku pri altánku“.